Блоги

  • У наш час кросівки стали більшим, ніж просто спортивне взуття. Тепер, це взуття, яке створює повсякденний стиль та комфорт. Кожна модель має свою історію і прагне завоювати звання найкращої та найякіснішої. Бренди регулярно випускають нові моделі або перевипускають старі, які свого часу стали хітами. Тому, з кожним роком купити кросівки чоловічі або жіночі стає складніше. Одним з найпопулярніших брендів кросівок є Nike. Він займає близько 35 % всього світового ринку одягу й кросівок. Кросівки Nike — це зручне, стильне і якісне спортивне взуття. Воно підходить як для професійних тренувань, так і для активного повсякденного життя. Кросівки випускаються у найстильніших і яскравих дизайнах, поєднуються з більшістю повсякденних образів. Крім того, є зимові варіанти популярних моделей. Ви точно зможете підібрати модель під ваш стиль життя. Ми відібрали 10 найпопулярніших модних кросівок Nike. Вони стали справжніми хітами, як у свій час Найк Джордан , завоювали любов усіх цінителів стильного та якісного взуття. 
  • Організація будь-якого бізнесу повинна передбачати можливі ризики та втрати, в тому числі і гуртова торгівля . Для того, щоб мінімізувати їх, потрібно здійснити ретельний аналіз та планування усього процесу ще до його старту. Оптовий продавець – одна з проміжних ланок системи « Виробник » - «Споживач», у якій все працює на отримання максимального прибутку шляхом зацікавлення кінцевого клієнта та збільшення продажів. Отож, справедливим буде вважати, що центром уваги дистриб’ютора також повинні бути не точки роздрібної торгівлі, а саме споживач, його запити та інтереси. Вміння передбачати поведінку пересічного споживача і його базові потреби дозволить спрогнозувати попит на певну категорію товарів і забезпечити грамотне управління ризиками на підприємстві .
  • CRM і CDР . Секрети абревіатур. CRM – Customer Relationship Management – програмне забезпечення для збору, систематизації та зберігання даних про користувача, а також налаштування взаємодії з клієнтом. З його допомогою ви можете від слідкувати, приміром, скільки разів особа зверталася до вас, які дії проводила безпосередньо на вашому ресурсі, здійснила чи ні покупку, на яку суму і т.д. В цьому ж додатку можна налаштувати автоматичне розсилання повідомлень з нагадуваннями про себе чи сповіщеннями про акції, бонуси, новинки користувачам з наявної бази даних. CDP – Customer Data Platform – платформа, збір даних якою починається не з моменту прямого контакту з клієнтом, а з моменту першого зацікавлення ним продуктом. Більше того, система не просто консолідує дані про користувачів, а й аналізує їх поведінкові звички. CDP дозволяє скласти повноцінний портрет клієнта з врахуванням його вподобань, соціального статусу, демографічної та географічної приналежності.
  • Спортивний стиль і такий самий спосіб життя в наш час стали світовим трендом. Все більше людей відвідують фітнес центри, а блогери у соцмережах активно поширюють ідею про здоровий спосіб життя. У кожного своя причина візиту в спортзал, але, як не крути, у чомусь потрібно носити форму і при цьому виглядати стильно. Тоді на допомогу приходить спортивна сумка. Це універсальний і зручний атрибут будь-якого гардероба. Вона стане у нагоді не тільки у спортзалі, а й у відрядженні, на пікніку або навіть під час шопінгу. На ринку представлено багато спортивних сумок на будь-який випадок життя. Визнаними лідерами є такі бренди, як Adidas, Nike, Puma та New Balance (NB). Останнім часом в тренді мінімалізм. Сумки 2020 року в такому стилі — великі і місткі, зі зручним і продуманим внутрішнім простором. Вони підійдуть не тільки до спортивного образу, але й освіжать повсякденний. Також виглядають стильно і доречно.
  • В еру тотальної діджиталізації бізнес в інтернеті почав завойовувати стійкі позиції. 2020 рік та світова пандемія лиш стали додатковим фактором їх укріплення. Більше того, навіть після зняття карантинних обмежень ситуація навряд чи повернеться в попереднє русло. Споживач вже скористався можливістю оцінити всі переваги здійснення покупок онлайн: економія часу, коштів, можливість вибирати серед значно ширшого асортименту та більшої кількості цінових пропозицій. Розуміючи як грамотно реалізувати власні ідеї для бізнесу в інтернеті , можна досягти хороших результатів та скласти гідну конкуренцію солідним гравцям ринку.
  •   Топ-10 стильних образів для занять спортом   Яким би видом спорту ви не займалися, важливо відчувати себе комфортно під час тренувань. У цьому допоможе практичний та зручний спортивний одяг . Оригінальний трендовий одяг випускається багатьма визнаними брендами: Adidas, Nike, Reebok тощо. Така велика різноманітність дає можливість кожному створити свій образ, який його задовольнить за всіма параметрами.   Стильний та якісний одяг має свої нюанси у виборі і є важливим елементом гардеробу. Він надихає і налаштовує на регулярні тренування. Сучасний спортивний одяг створюється зі спеціальних матеріалів, покликаних зробити заняття спортом приємними і ефективними.
  • Кросівки замінили нам абсолютно все взуття. Сьогодні навряд чи можна знайти щось зручніше і популярніше, ніж кросівки — їх носять під сукні, спідниці, шорти, штани. Не дивно, що у трендах Instagram за осінь-зиму 2020 року з'явилося багато стильних луків, в яких фігурують кросівки. І хлопці, і дівчата охоче доповнюють свої модні аутфіти стильними кросівками, але не зважаючи на те, що все взуття цього формату зручне та універсальне, за осінь і зиму 2020-го року з’явилося кілька тенденцій, які будуть актуальні ще й взимку 2021-го.
  • В основі будь-якого успішного бізнесу лежить перспективна бізнес-ідея. Кожного дня тисячі, сотні тисяч оригінальних задумів народжуються в головах людей будь-якого соціального статусу чи фінансового рівня: від домогосподарок до уже успішних підприємців. Але чи всі вони заслуговують на те, щоб називатися бізнес-ідеєю? З’ясуємо для початку суть цього поширеного визначення. Бізнес-ідея – ідея для побудови абсолютно нової діяльності або модернізації чи розширення можливостей уже існуючої компанії з метою отримання фінансової вигоди. Слід зазначити, що мимовільна думка, яка промайнула в голові та не має чіткого формулювання, обґрунтування і цілі, ще не може називатися бізнес-ідеєю. Спробуйте сформулювати свій задум у двох-трьох коротких реченнях. Якщо не вдається пояснити його суть коротко – ідея ще надто сира і потребує доопрацювання і конкретизації.
  • Спортивне взуття, враховуючи його пряме призначення і складну будову, забруднюється набагато частіше. І якщо чистити його з зовнішньої сторони набагато простіше, то внутрішня при цьому залишається практично недоступною. Тому з гігієнічних міркувань кросівки інколи необхідно прати повністю. Багато хто користується перевіреним методом — замочують спортивне взуття в теплій мильній воді, застосовуючи різні підручні миючі засоби. Але чи можна занурювати їх в пральну машину? Як машинний режим відіб'ється на товарному вигляді й чи збережеться їх цілісність? Втрата форми та розклеювання окремих деталей — головний ризик в даному процесі, тому без зайвої необхідності краще застосувати часткову чистку. Але, повертаючись до попереднього питання, варто відзначити, що взуття для спорту можна прати в машині-автомат, оскільки сучасна техніка має безліч сприятливих режимів, що забезпечують дбайливе прання. Машинне прання може впоратися не тільки з сильними забрудненнями, але також наповнить взуття свіжим запахом. Даний спосіб також звільнить час для інших турбот.
  • Справжні любителі кросівок знають, що ані сніг, ані спека не завадять їм носити зручне спортивне взуття. Ноги зовсім не будуть мерзнути, адже така нереальна популярність кросівок привела до того, що бренди почали випускати моделі під найрізноманітніші запити своїх покупців. Ближче до зимового сезону вітрини магазинів починають поповнюватися зимовими моделями — утепленими, більш стійкими на різних поверхнях та з щільних матеріалів. Зима — не час для сітчастого текстилю, так що йому на зміну приходять шкіра, замша та інші «закриті» варіанти для верхньої частини взуття.